Forum na temat Wszechświata

Jest to forum na którym będą omawiane tematy na temat całej rzeczywistości

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index
  •  » Mars
  •  » Mars moja teoria i napiszcie własne

#1 2010-11-20 19:40:54

Tyciu

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-20
Posty: 4
Punktów :   

Mars moja teoria i napiszcie własne

Mars - Czwarta w oddaleniu od słońca w układzie słonecznym planeta. Nazwa "Mars" pochodzi od włoskiego boga wojny Marsa przez to że przypomina barwami stare barwy wojny rdzawo-czerwone. Planeta jest ta uważana za najbardziej podobną Przyrodniczo do ziemi przez to ze występują tam : Góry,kaniony,doliny,wulkany i arktyczne czapy śnieżne Informacje dotyczące temperatuty
Temperatura
min -140oC
średnia -64oC
max -20oC
Woda na marsie prawdopodobnie nie może istnieć ponieważ zamienia się w coś podobnego do żelu,wyjątkami są miejsca co są niżej inaczej zwane : dziury,kaniony i jaskinie podziemne



by Tyciu


Nic nie jest nie możliwe wystarczy uwiedżyć (<- uwiedżyć specjalnie)

Offline

 

#2 2010-11-20 19:46:55

kosmonauta

Administrator

Zarejestrowany: 2010-11-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: Mars moja teoria i napiszcie własne

Ja słyszałem że na Marsie może istnieć woda pod grubą powierzchnią skalną.Prawdopodobnie Mars kiedyśbył planetą podo bnądo naszej Ziemi.Pewne jest to żękiedyś uderzył w niego meteor dlatego północny biegun ma krótszą powierzchnie skalną.Skały mogły pozostać po meteorydzie.Być może w głebi Marsa po skałami jest woda w której żyją jakieś mikro organizmy.

Offline

 
  • Index
  •  » Mars
  •  » Mars moja teoria i napiszcie własne

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ruthles.pun.pl www.niepokonanics.pun.pl www.piekielni.pun.pl www.naruto-center-pbf.pun.pl www.sanum.pun.pl